O kancelarii

Nasza kancelaria oferuje szeroką i kompleksową pomoc prawną w prowadzeniu wszelkich spraw
z zakresu prawa rodzinnego.

Ufamy, że przyjazna, oparta na wzajemnym zaufaniu współpraca z adwokatem ułatwi naszym Klientom uporać się z trudnymi emocjonalnie sprawami rodzinnymi, jak rozwody, separacje, postępowanie spadkowe. Sprawy z tej dziedziny (zwłaszcza dotyczące dzieci oraz postępowanie rozwodowe) dotykają bardzo wrażliwej materii, dlatego ze zrozumieniem i empatią wspieramy naszych Klientów w tym trudnym dla nich okresie.

Spory regulowane przez prawo rodzinne adwokat stara się w pierwszej kolejności rozwiązywać drogą ugodową, poszukując kompromisu, zwłaszcza w trosce o dobro małoletnich dzieci. W sytuacji, gdy osiągniecie porozumienia nie jest możliwe lub w sytuacjach wymagających podjęcia zdecydowanych działań wykorzystujemy wszelkie możliwe środki prawne, aby zabezpieczyć interesy naszych Klientów. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc pomocą i wsparciem.

Chętnie wysłuchamy, poradzimy w trudnej życiowej sytuacji, a w razie konieczności - podpowiemy jak postępować z dziećmi, dla których rozwód rodziców jest często przeżyciem traumatycznym. Pomożemy także oswoić się z realiami procesu. Adwokaci dokładnie wyjaśnią specyfikę postępowania w sądzie, dzięki czemu nic nie będzie dla Państwa zaskoczeniem.

Powierzając prowadzenie swojej sprawy naszej gdańskiej kancelarii, mogą Państwo liczyć na zrozumienie, opiekę i wsparcie już od pierwszego spotkania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii.

adw. Antoni Koprowski