adw. Małgorzata Koprowska

 

adwokat rozwodowy w Gdańsku

Kancelaria adwokacka prawa rozwodowego i rodzinnego

Moja kancelaria adwokacka  od 2012 r. zapewnia bezpieczeństwo prawne Klientom

w sprawach z zakresu prawa rozwodowego i rodzinnego

na terenie Gdańska, Trójmiasta  i całej Polski

 

Gdańsk, 15.11.2020

Szanowni Państwo,

Moja Kancelaria od początku rozpoczęcia działalności w 2012 r. zapewnia bezpieczeństwo prawne Klientom w sprawach rozwodowych (adwokat rozwody gdańsk) oraz rodzinnych. Siedziba Kancelarii znajduje się w Gdańsku, lecz przyjmuję prowadzenie spraw rozwodowych i rodzinnych z całego Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia), z  Kraju i z Zagranicy - spotkania  i rozprawy w takich przypadkach odbywają się online. 

     Ufam, że przyjazna, oparta na wzajemnym zaufaniu współpraca z adwokatem rozwodowym, zapewni bezpieczeństwo prawne moim Klientom i  ułatwi pozytywne rozwiązanie problemów związanych z rozwodem (postępowaniem rozwodowym) z orzekaniem o winie,  lub innych problemów z zakresu prawa rodzinnego jak separacja, postępowanie o alimenty lub kontakty z dziećmi i władzę rodzicielską, ze szczególnym uwzględnieniem stosowania opieki naprzemiennej, albo o podział majątku.

     Sprawy z tej dziedziny (zwłaszcza dotyczące opieki nad dziećmi lub alimentów, oraz postępowanie rozwodowe w Gdańsku) dotykają bardzo wrażliwej materii, dlatego ze zrozumieniem i empatią wspieram moich Klientów w tym trudnym dla nich okresie.

     Sprawy rozwodowe, w szczególności gdy wiążą się z konfliktem między małżonkami i orzekaniem o winie lub opiece nad dziećmi, wymagają wyczucia i doświadczenia procesowego, w tym w zakresie wniosków dowodowych, które przekonają sąd. Często kartą przetargową w tego rodzaju postępowaniach jest kwestia podziału majątku, lub jego ujawnienie przez jednego z małżonków.  W tego rodzaju trudnych procesach mogą Państwo liczyć na moje kilkunastoletnie doświadczenie i  pełne wsparcie, tak aby osiągnąć orzeczenie o winie, ograniczenie władzy rodzicielskiej, opiekę nad dziećmi lub ujawnić ukryty majątek. Pomogę Państwu również obronić się przed tego rodzaju działaniami strony przeciwnej  tj. męża lub żony.

      W przypadku gdy jest to zgodne z  wolą i interesem mojej Klientki lub Klienta, biorę udział w negocjacjach  poszukując najlepszego rezultatu, zwłaszcza w trosce o dobro małoletnich dzieci, szczególnie,  że moja Kancelaria wspiera Fundację Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku, oraz otrzymała w 2023 r. Certyfikat Kancelarii Przyjaznej Dziecku, przyznawany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka i Naczelną Radę Adwokacką w ramach ogólnopolskiego plebiscytu.

      Więcej informacji na temat rozwodu w mojej Kancelarii, znajdą Państwo w zakładce "Rozwód w mojej kancelarii- zapraszam do przeczytania. Zachęcam również do zapoznania się z zakładką "Często zadawane pytania" - tam znajdą Państwo odpowiedź, na wiele pytań ogólnych, które Państwa nurtują w związku z rozwodem. W zakładce "Strategie rozwodowe" znajdą Państwo opis przykładowych strategii rozwodowych, zastosowanych w rzeczywistych sprawach, oraz odniesionych efektów.

    Sprawy rozwodowe rozwiązuję zarówno w formie  procesu sądowego, wykorzystując wszelkie dopuszczalne środki dowodowe oraz strategie procesowe, lub formie ugody procesowej albo pozaprocesowej (która następnie jest potwierdzana przez Sąd) W sytuacji, gdy osiągniecie porozumienia nie jest możliwe lub w sytuacjach wymagających podjęcia zdecydowanych działań wykorzystuję wszelkie możliwe środki prawne, aby zabezpieczyć interesy moich Klientów i osiągnąć zamierzone cele w procesie. W razie konieczności korzystam ze wsparcia Rzecznika Praw Obywatelskich lub Rzecznika Praw Dziecka. W każdej chwili jestem do Państwa dyspozycji, służąc pomocą i wsparciem. Współpracuję ze specjalistami psychologami i psychiatrami z NZOZ Gospody-Med zatrudniającym blisko 20 specjalistów, oraz z zaufanymi detektywami.

     Chętnie wysłucham i poradzę w trudnej życiowej sytuacji, a w razie konieczności - podpowiem jak postępować z dziećmi, dla których rozwód rodziców jest często przeżyciem traumatycznym. W razie konieczności kieruję moich Klientów do Stowarzyszenia Pelikan w Gdańsku na kurs "Dziecko w rozwodzie". Pomagam także oswoić się z realiami procesu. Moim zadaniem, jako pełnomocnika, jest dokładnie wyjaśnić specyfikę postępowania w sądzie, dzięki czemu nic nie będzie dla Państwa zaskoczeniem i będą Państwo czuli się bezpieczenie.

     Powierzając prowadzenie swojej sprawy mojej gdańskiej kancelarii adwokackiej, mogą Państwo liczyć na zrozumienie, opiekę i wsparcie już od pierwszego spotkania. W zespole mojej kancelarii rozwodowej są  specjaliści od spraw  rozwodowych, rodzinnych, karnych i majątkowych, czyli dziedzin prawa, z którymi zwykle wiążą się sprawy rozwodowe, które często są prowadzone równolegle do rozwodu.

    Kancelaria adwokacka ma siedzibę  w Gdańsku ale działa również w formie online:  porady prawne i konsultacje prawa rodzinnego i prawa rozwodowego, odbywają się mailowo lub za pośrednictwem skype lub whatsapp, dokumenty przesyłane są mailem, zaś płatności dokonywane są przelewem elektronicznym.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

w celu umówienia spotkania w kancelarii w Gdańsku (lub online),

na którym omówimy Państwa sprawę rozwodową lub  rodzinną. 

adw. Małgorzata Koprowska

 

Adwokat Rozwodowy w Gdańsku

Adwokat Rozwody Gdańsk