O Kancelarii

Nasza kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego.

 

    Ufamy, że przyjazna, oparta na wzajemnym zaufaniu współpraca z adwokatem ułatwi naszym Klientom pozytywne rozwiązanie problemów związanych z postępowaniem rozwodowym lub innym z zakresu prawa rodzinnego jak separacje, postępowania o alimenty lub kontakty z dziećmi albo o podział majątku. 

     Sprawy z tej dziedziny (zwłaszcza dotyczące dzieci oraz postępowanie rozwodowe) dotykają bardzo wrażliwej materii, dlatego ze zrozumieniem i empatią wspieramy naszych Klientów w tym trudnym dla nich okresie.

     Spory regulowane przez prawo rodzinne staramy się w pierwszej kolejności rozwiązywać drogą ugodową, nawet gdy toczą się przed sądem. poszukując kompromisu, zwłaszcza w trosce o dobro małoletnich dzieci.

    Preferujemy negocjacyjne rozwiązywanie sporów sądowych, jednakże gdy nie jest to możliwe, jesteśmy gotowi prowadzić proces sądowy wykorzystując wszelkie dopuszczalne środki dowodowe oraz strategie procesowe. W sytuacji, gdy osiągniecie porozumienia nie jest możliwe lub w sytuacjach wymagających podjęcia zdecydowanych działań wykorzystujemy wszelkie możliwe środki prawne, aby zabezpieczyć interesy naszych Klientów i osiągnąć zamierzone cele. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc pomocą i wsparciem.

     W zespole naszej kancelarii są zarówno adwokatki jak i adwokaci -  specjaliści od spraw  rodzinnych, karnych i majątkowych, czyli dziedzin prawa z którymi zwykle wiążą się sprawy rozwodowe.

     Chętnie wysłuchamy i poradzimy w trudnej życiowej sytuacji, a w razie konieczności - podpowiemy jak postępować z dziećmi, dla których rozwód rodziców jest często przeżyciem traumatycznym. Pomożemy także oswoić się z realiami procesu. Naszym zadaniem, jako pełnomocników, jest dokładnie wyjaśnić specyfikę postępowania w sądzie, dzięki czemu nic nie będzie dla Państwa zaskoczeniem.

     Powierzając prowadzenie swojej sprawy naszej gdańskiej kancelarii, mogą Państwo liczyć na zrozumienie, opiekę i wsparcie już od pierwszego spotkania.

     W związku epidemią koronowirusa, Kancelaria nie zaprzestała działalności, lecz  działa również w formie online:  porady prawne i konsultacje odbywają się mailowo lub za pośrednictwem skype lub whatsapp, dokumenty przesyłane są mailem, zaś płatności dokonywane są przelewem elektronicznym.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii.

adw. Martyna Czech, r.pr. Monika Gierzyńska,  adw. Antoni Koprowski, adw. Małgorzata Koprowska